Sayın ziyaretçi;

  • Diploma Doğrulama: Bu bağlantı ile aradığınız kişinin Fen Fakültesi mezunu olup olmadığı bilgisine erişebilirisiniz. Arama sonuçları bilgi amaçlıdır. Eski tarihlerde mezun olanların bilgilerinde eksiklik olabilir.
  • Mezun Liste: Bu bağlantı ile tüm mezunların adı, soyadı, bölümü ve izin verilen (e-posta, iş adresi, iş telefonu, cep telefonu) bilgileri görüntülenecektir.
  • Şifreli Giriş: Bu bağlantı ile giriş yapan mezunumuz kendi bilgilerini güncelleyebildiği gibi, bilgilerinin görünmesine izin veren mezun arkadaşlarının bilgilerine de erişebilecektir. Mezunlarımız kendisine ait iş yeri, iş telefonu, cep telefonu, email vb. bilgileri güncelleyebilir, görünmesine izin verebilir.
  • Şifremi Unuttum: Bu bağlantı ile sistemde mail adresi tanımlı mezunlarımıza şifresi gönderilecektir. Mail adresi tanımlı olmayanlar ise bir kaç kişisel bilgisi doğrulandıktan sonra şifre tanımlayabilecektir.
  • Bize Ulaşın:Tüm mezunlarımızın bu sistemde yer alması sağlanmıştır. Bilgisayar ortamının olmadığı ya da bilgisayar ortamına geçiş zamanlarında mezun olanların bilgileri eksik olabilir. Bu durumda olan mezunlar "Bize Ulaşın" bağlantısıyla kendilerini sistem kayıt yaptırabilirler, bu bağlantıda yer alan bilgileri doldurarak bize gönderebilir, gönderilen bilgiler inceleme yapıldıktan sonra sisteme işlenir.

© 2015 Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi, Tandoğan/Ankara

(0312) 212 67 20 (pbx)     fen@ankara.edu.tr